Niezawodne kaszki do picia Nestle

Nadeszła wiosna :)! Nie da się tego zignorować, nie da nie zauważyć. Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem każdej wiosny jak odrodzona! Żegnajcie zimowe ubrania! A w tym roku to oznacza pożegnanie tysiąca warstw, których ubieranie irytuje Synka… Chce się wychodzić!

I nas zatem słońce wygoniło z domu. Na całą sobotę :). Musicie wiedzieć, że był to szczególnie wyjątkowy dzień: nasz Synek nigdy tak długo nie był poza domem, na… powietrzu! Jak przeżył? Fantastyczna sprawa!

Po pierwsze, byliśmy świetnie przygotowani logistycznie. Odpowiednio przygotowany szlak, obfitujący w miejsca przyjazne dziecku, gdzie spokojnie mogliśmy naszego Malucha przewijać, bez obawy o warunki higieniczne. No i prowiant! Wiadomo przecież, że świeże powietrze zaostrza apetyt. Nie bawiliśmy się w eksperymenty, by nie psuć sobie dnia. Postawiliśmy, jak zwykle na czarnego konia, czyli niezawodność kaszek Nestle do picia. Miało być idealnie.

I było :)! Zdrowie dziecka niczym niezagrożone, bo przecież nie podajemy niczego niesprawdzonego. No i te niezawodne smaki! Wszystko to złożyło się na świetny humor i fantastyczną kondycję ogólną Synka. Udało się. Dzień był idealny. Dodajmy, że i dla mnie. Czy jest bowiem wygodniejsza opcja niż możliwość podania dziecku w ternie czegoś, co jest istną bombą witaminową, a nie trzeba tego nijak rozrabiać, podgrzewać… Wystarczy otworzyć pudełeczko i przelać zawartość do butelki! Maluch od razu może konsumować coś, co zawiera i wapń, i immunoskładniki, i 13 witamin! Na dodatek jest to sycące na wystarczająco długi czas, by mieć pewność, że minie parę swobodnych godzin, nim nawet najbardziej wymagające dziecko zgłodnieje.

Czy zatem nasz pierwszy długi wypad w teren się udał? Mały śpi jak suseł, tak nałykał się wiosennego powietrza, mi oczy się kleją… O, tatuś małego globtrotera też już śpi! Pozwólcie, że i ja Was pożegnam na dziś :). Bo chyba już nie dam rady więcej opisać…

 

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s